JenProCasopisy.cz - portál pro objednávání tištěných a elektronických časopisů vydavatelství Bauer Media

Nostalgie 8/18

V měsíčníku Nostalgie ožívají osudy zářivých hvězd šoubyznysu v detailech a souvislostech tak, jak jsme je ještě nepoznali. Exkluzivní dobové fotografie a nová fakta z archivů vytvářejí vzrušující pohled na kariéru i soukromí slavných s jejich triumfy a pády. Kromě celebrit ale časopis nabízí také zajímavé materiály o dávno zmizelých místech, o módě našich babiček či o dobových reklamách. V rubrice Ta naše písnička česká se nám osvěží staré české šlágry i s jejich historií.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
199 Kč

Hledáte předplatné do zahraničí?

Přejděte na tuto stránku.

Dárek

AKTUÁLNÍ DÁREK

k ročnímu předplatnému

Předplaťte si časopis Nostalgie na celý rok jen za 199 Kč a získejte legendární hru Člvoěče nezlob se! v hodnotě 249 Kč jako DÁREK!!

 

Legendární hra pro děti i dospělé v původním legendárním designu. Původní grafické provedení mí jak krabice, tak i herní plán. Obsahuje dřevěné figurky, kostku a kvalitní knihovaný plán.
www.efko.cz

Nabídka platí pro objednávky došlé do 28. 8. 2018. Předplatné začne nejbližším vycházejícím číslem, pokud neuvedete jinak.

Částku 199 Kč za roční předplatné uhraďte do 12. 9. 2018. Dárek zašleme do konce října 2018 na adresu plátce předplatného. Platí do vyčerpání zásob a pouze v ČR.

Objednávka předplatného - Nostalgie 8/18

Předplatné zajišťuje:
SEND Předplatné spol. s. r. o.,
Ve Žlíbku 1800/77,
193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220
(v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: send@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.