Dolce Vita

Nabídka časopisů
Dolce Vita
Dolce Vita
Časopis Dolce vita, designová bible, která vás se samozřejmostí hříšníka provede světem luxusní módy, kosmetiky, designu, architektury a cestování. Nevšední snímky prestižních fotografů vás zaujmou stejně jako kvalitní články profesionálních redaktorů.

Varianty předplatného

Roční se slevou (11 čísel)
659.00 Kč
Půlroční (6 čísel)
499.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Předplaťte si časopis Dolce Vita, plný toho nejlepšího z designu, architektury, módy, gastronomie, umění i cestování na celý rok se slevou 40 % jen za 659 Kč

Navíc získáte náramek od značky ALOve v hodnotě 850 Kč jako DÁREK!!

 

Původ červených šňůrek nošených na zápěstí vychází z Kabaly. Náramek s červenou šňůrkou nositele chrání před negativní energií, závistí, zlými pohledy a uhranutím. A je to krásný stylový doplněk.
Šperky ALOve je možné zakoupit v buticích v Praze, v Hradci Králové a v Bratislavě, kde vám s výběrem ochotně pomůže odborně vyškolený personál.

 

Česká klenotnická značka ALOve vyrábí šperky, které působí jako svěží a lehký vánek na poli tradičních výrobců klenotů. Za jejím vznikem který se datuje na konec roku 2015, stojí proslulá šperkařská značka ALO diamonds a tým soustředěný kolem klenotníka Alojze Ryšavého. Všechny šparky značky ALOve jsou navrhovány v pražškých kreativních ateliérech a vyráběny za použití vyspělých technologií.
Při pohledu na prsteny, náhrdelníky, náramky i naušnice této značky vás zaujme moderní nadčasový design, mladistvě hravý styl a vysoce kvalitní zpracování. V nabídce ALOve najdete šperky ze žlutého, bílého i růžového zlata, které je ozdobeno třpytivými diamanty. Naši designéři neustále sledují nejnovější trendy ve světě klenotnictví a v reakci na ně vytvářejí oslnivé kolekce šperků pro všechny moderní ženy.

www.alove.cz

 

 

 

Podmínkou pro získání dárku je objednání předplatného do 2. 5. 2018 a úhrada částky 659 Kč do 23. 5. 2018. Dárek obdržíte samostatně po úplném skončení akce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: dv@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.