Esquire

Nabídka časopisů
Esquire
Esquire
Měsíčník Esquire je nepostradatelným průvodcem moderního muže světem kariéry, módy, techniky, sportu a v neposlední řadě světem ženského myšlení a vztahů. Esquire vyniká kombinací kvalitní žurnalistiky, významnými celebritami na obálce i fotografiemi krásných žen. Jeden ze světově nejznámějších a nejoblíbenějších pánských měsíčníků.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
799.00 Kč
Půlroční (6 čísel)
399.00 Kč
Roční s doporučeným zasíláním (12 čísel)
1195.00 Kč
Půlroční s doporučeným zasíláním (6 čísel)
597.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Předplaťte si Esquire na celý rok za 799 Kč a získejte dvě čísla zdarma a navíc jako dárek balíček s produkty z řady HOMME od L'Oréal Professionnel v hodnotě 996 Kč!

 

Balíček obsahuje:

* Vysoce efektivní šampon proti lupům Cool Clear, Homme, L‘Oréal Professionnel, 250 ml, funguje již od prvního použití. Okamžitě snižuje výskyt lupů a slouží jako účinná prevence jejich výskytu.

* Extra pěnivý šampon Energic, Homme, L‘Oréal Professionnel, 250 ml, Energic má stimulační a chladivý efekt. Kombinace máty a ženšenu osvěží vlasy a dodá jim energii.

* Silně fixační gel Strong, Homme, L‘Oréal Professionnel, 150 ml, účes drží po celý den a současně vypadá přirozeně, bez nežádoucího slepení.

* Fixační hlína Clay, Homme, L‘Oréal Professionnel, 50 ml, dlouhotrvající a snadno tvarovatelný účes se silně matným efektem. Vlasy vypadají naprosto přirozeně.

 

 

Balíček s produkty z řady Homme od L‘Oréal Professionnel získá předplatitel, který řádně uhradí platbu 799 Kč za roční předplatné časopisu Esquire. Podmínkou pro získání dárku je objednání předplatného do 28. 9. 2017 a jeho úhrada do 12. 10. 2017. Dárky jsou rozesílány samostatně po skončení akce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: esquire@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.