Esquire

Nabídka časopisů
Esquire
Esquire
Měsíčník Esquire je nepostradatelným průvodcem moderního muže světem kariéry, módy, techniky, sportu a v neposlední řadě světem ženského myšlení a vztahů. Esquire vyniká kombinací kvalitní žurnalistiky, významnými celebritami na obálce i fotografiemi krásných žen. Jeden ze světově nejznámějších a nejoblíbenějších pánských měsíčníků.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
799.00 Kč
Půlroční (6 čísel)
399.00 Kč
Číslo 4/18 (1 čísel)
80.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Předplaťte si Esquire na celý rok pouze za 799 Kč a získejte vlasovou kosmetiku Redken Brews v hodnotě 1000 Kč jako DÁREK!!

Nová vlasová kosmetika pro chlapy. Vytvořeno v New Yorku, inspirováno holiči. Redken Brews nabízí s 10 produkty kompletní nabídku péče o vlasy. Všechna pečující složení obsahují řemeslný slad a přinášejí skvělé účinky pro vlasy a vlasovou pokožku. Poprvé v historii přicházejí ve 100% recyklovaných obalech, inspirovaných pivními lahvemi.

Vy máte příležitost vyzkoušt dva klíčové produkty z této řady. Mátový šampon, který vlasové pokožce dodává příjemný chladivý pocit a extrémní gel, pro maximální fixaci a vysoký lesk (je ideální pro účesy uhlazené dozadu a na horní partie podstřižených vlasů).

[Esquire tip: dobře uchovejte před vaší holkou!]

 

Podmínkou pro získání vlasové kosmetiky Redken Brews je objednání ročního předplatného do 25. 4. 2018 a úhrada částky 799 Kč do 16. 5. 2018. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: esquire@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.