Harper's Bazaar big formát

Nabídka časopisů
Harper's Bazaar big formát
Harper's Bazaar big formát
Měsíčník Harper's Bazaar je nejprestižnějším a nejdéle vydávaným módním časopisem na světě. Je inspirativní učebnicí stylu pro sebevědomou ženu s vlastním vytříbeným názorem a především s neuvěřitelně luxusním vkusem. Svým čtenářkám odhaluje nejnovější módní trendy, nezapomíná ani na novinky v kosmetice, zároveň přináší exkluzivní rozhovory a zajímavé reportáže.

Varianty předplatného

Půlroční (6 čísel)
499.00 Kč
Roční - dárek Sisley (12 čísel)
999.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Předplaťte si časopis Harper's Bazaar na celý rok jen za 999 Kč a získejte vlasovou kosmetiku a parfém Sisley v hodnotě 1 900 Kč jako DÁREK!!

Soin Lavant Revitalisant Volumateur (šampon, 50ml)
Revitalizing Volumizing Shampoo s kaméliovým olejem jemně čistí pomocí vitaminů a minerálů, jež jsou důležiteé pro vitalitu pokožky i vlasů.

Masque Soin Régénérant (maska na vlasy, 50ml) Regenerating Hair Care Mask je bohaté na čtyři rostlinné oleje regeneruje pokožku hlavy i vlasů.

Izia (vůně do kabelky, 6,5 ml) Izia je vůně, kde se vše točí kolem růže s jedinečnou vůní. Je jako romantická schůzka s růží, která kvete jednou za rok. Růže je hlavní tváří této moderní nové vůně.

 

 

Podmínkou pro získání dárku je objednání ročního předplatného velké verze do 18. 7. 2018 a úhrada částky 999 Kč do 8. 8. 2018. Dárek obdržíte samostatně po úplném skončení akce, v případě dárkového předplatného na adresu plátce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: bazaar@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.