Harper's Bazaar big formát

Nabídka časopisů
Harper's Bazaar big formát
Harper's Bazaar big formát
Měsíčník Harper's Bazaar je nejprestižnějším a nejdéle vydávaným módním časopisem na světě. Je inspirativní učebnicí stylu pro sebevědomou ženu s vlastním vytříbeným názorem a především s neuvěřitelně luxusním vkusem. Svým čtenářkám odhaluje nejnovější módní trendy, nezapomíná ani na novinky v kosmetice, zároveň přináší exkluzivní rozhovory a zajímavé reportáže.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
999.00 Kč
Půlroční (6 čísel)
499.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Objednejte si roční předplatné časopisu HARPER'S BAZAAR jen za 999 Kč a získejte vlasovou kosmetiku AURA BOTANICA od KÉRASTASE v hodnotě 2010 Kč jako DÁREK!!

AURA BOTANICA naplňuje neustále rostoucí touhu po zodpovědném luxusu. Složení obsahuje v průměru 98 % složek přírodního původu, navíc bez silikonů, sulfátů a parabenů. Účinné látky se získávají prostřednictvím zodpovědného nákupního procesu. Všechna složení jsou v průměru z 97 % biologicky odbouratelná. Prokazatelně účinné látky přinášejí dva dny trvající výživu, třídenní kontrolu nad krepatěním a čtyřnásobně větší lesk.

 

Podmínkou pro získání dárku je objednání ročního předplatného velké verze do 16. 5. 2018 a úhrada částky 999 Kč do 6. 6. 2018. Dárek obdržíte samostatně po úplném skončení akce, v případě dárkového předplatného na adresu plátce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: bazaar@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.