Můj svět

Nabídka časopisů
Můj svět
Můj svět
Časopis Můj svět nabízí vyváženou kombinaci kvalitního obsahu a servisních informací za atraktivní cenu. Může se stát každodenním průvodcem života ženy, jejím rádcem, pomocníkem a společníkem pro volný čas. Primárně je určený čtenářkám, které již vědí, co je v životě důležité a stále zůstávají samy sebou.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
178.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Předplaťte si časopis Můj svět na 1 rok za 178 Kč a dostanete dárek v hodnotě 538 Kč!

Dárek: Toaletní voda Wonderflower, 50ml

Vůně Wonderflower od Oriflame vyzařuje pocit radosti a svobody. Okouzlující tóny hrušek, květů mandlovníku a fialek se spojují s unikátním akordem ‚Rainbow Cheeky‘ a doznívají v éterické zasněné harmonii cashmeranu a ambergris. Vůně Wonderflower byla vyvinuta na míru pro ženu, která ráda vyhledává nové zábavné zážitky, miluje dobrodružství, nečekané události a překvapení. Květinová harmonie Wonderflower je podobná ženě, která ji nosí je hravá, veselá a plná energie. Stejně, jako právě vy

Dárky budou rozeslány samostatně prvním 200 předplatitelům nejpozději do konce května 2017, v případě dárkového předplatného na adresu plátce. Předplatné začne nejbližším vycházejícím číslem po obdržení objednávky. Nabídka platí pro objednávky došlé do 10. 4. 2017. Částku 178 Kč uhraďte do 23. 4. 2017. Krásný darovací certifikát je ke stažení na www.jenprocasopisy.cz. Platí pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: mujsvet@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.