Můj svět

Nabídka časopisů
Můj svět
Můj svět
Časopis Můj svět nabízí vyváženou kombinaci kvalitního obsahu a servisních informací za atraktivní cenu. Může se stát každodenním průvodcem života ženy, jejím rádcem, pomocníkem a společníkem pro volný čas. Primárně je určený čtenářkám, které již vědí, co je v životě důležité a stále zůstávají samy sebou.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
239.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Výhodná nabídka na celý rok! Předplaťte si časopis Můj Svět na jeden rok za pouhých 239 Kč a dostanete dárek v hodnotě 618 Kč!

Dárek: Sensitive Végétal od Yves Rocher!

Řada Sensitive Végétal obsahuje výtažky ze sporýšovky východní, léčivé rostliny, která blahodárně působí i na tu nejcitlivější pokožku. ZKLIDŇUJÍCÍ MICELÁRNÍ VODA 2v1 (200 ml) Lehká a osvěžující textura micelární vody dodává pleti pocit jemnosti bez jakéhokoli podráždění. Pleť zanechává čistou, svěží a tonizovanou. DENNÍ ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE (50 ml) Lehká textura krému se dokonale vstřebá do pokožky a dodá jí okamžitý pocit jemnosti a zklidnění. Zklidňující péče vytváří na pleti účinnou bariéru, která zmírňuje podráždění a navrací pleti rovnováhu.

Nabídka platí pro objednávky došlé do 6. 11. 2017. Částku 239 Kč uhraďte podle zaslaného platebního předpisu. Dárky budou rozeslány samostatně prvním 200 předplatitelům nejpozději do konce prosince 2017, v případě dárkového předplatného na adresu plátce.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: mujsvet@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.