Speed

Nabídka časopisů
Speed
Speed
Nejrychlejší časopis o nejrychlejších autech. Měsíčník Speed se věnuje výjimečným automobilům s vášní, láskou a v takovém rozsahu jako žádný jiný časopis. Přináší svým čtenářům rychlé, aktuální a přesné informace a adrenalinové zážitky! Splňte si své sny a svezte se v autech, o kterých ostatní jen sní!

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
989.00 Kč
Roční s doporučeným zasíláním (12 čísel)
1385.00 Kč
Půlroční s doporučeným zasíláním (6 čísel)
693.00 Kč
Půlroční se slevou (6 čísel)
396.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k půlročnímu předplatnému

Předplaťte si časopis Speed na půl roku jen za 396 Kč, získáte tak dvě čísla zdarma a navíc dárek AVON LIFE FOR HIM v hodnotě 800 Kč!

Jeden z nejvěhlasnějších módních návrhářů světa, Kenzo Takada, se spojil se společností AVON Cosmetics a výsledkem jejich spolupráce je mimořádná vůně, která jde daleko za hranice parfémového mistrovství.
Pánská Avon Life voní po černém pepři, lístcích fialky a cedrovém dřevu. „Chtěl jsem vytvořit vůni, která by odrážela moji multikulturní identitu bez jakýchkoliv hranic, vůni, která je schopná cestovat mezi národy. Chtěl jsem, aby se touto vůní mohli ztotožnit muži ze všech kultur,“ prozrazuje Kenzo Takada.

Nabídka platí pro nové předplatitele, kteří objednají do 13. 3. 2017. Dárky jsou rozesílány samostatně po uplynutí data uzávěrky, v případě dárkového předplatného na adresu plátce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: speed@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.