Top Gear

Nabídka časopisů
TopGear
TopGear
TopGear je nejen nejslavnější časopis o autech na světě, ale také nejslavnější televizní motoristický magazín. Nikde jinde se nesetkáte s tak odbornou kritikou, vtipem a komplexním záběrem. Spojení zábavných, inteligentně napsaných článků a originálního testování vozů vás stoprocentně dostane. Testovací pravidla TopGearu jsou totiž nepřekonatelně výjimečná.

Varianty předplatného

Roční (12 čísel)
989.00 Kč
Půlroční se slevou (6 čísel)
356.00 Kč
Roční s doporučeným zasíláním (12 čísel)
1385.00 Kč
Půlroční s doporučeným zasíláním (6 čísel)
693.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k půlročnímu předplatnému

Objednejte si předplatné časopisu Top Gear na půl roku se slevou 40% JEN ZA 356 Kč! Navíc dostanete i DÁREK:  SANGUIFLOW® S RAJČATOVÝM KONCENTRÁTEM FRUITFLOW® V HODNOTĚ 350 Kč!

Řidiči, nepodceňujte riziko Trombózy!

Dlouhé hodiny za volantem, málo pohybu či kouření. Zní vám to povědomě? Pak byste měli věnovat zvýšenou pozornost prevenci před žilní trombózou! Svěřte péči o svůj kardiovaskulární systém doplňku stravy SanguiFLOW® s rajčatovým koncentrátem Fruitflow®, který podporuje správný krevní průtok v cévách. Součástí je také extrakt z vinné révy, který přispívá k optimálnímu krevnímu tlaku. Vyzkoušejte jedinečnou novinku SanguiFLOW® a nebuďte ke svému zdraví lhostejní.

Nabídka platí pro nové předplatitele, kteří objednají do 27. 2. 2017. Podmínkou pro získání dárku je úhrada částky 356 Kč do 13. 3. 2017. Dárky jsou rozesílány samostatně po uplynutí data uzávěrky, v případě dárkového předplatného na adresu plátce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: tg@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.