Žena a život

Nabídka časopisů
Žena a život
Žena a život
Žena a život je lifestylový časopis určený všem ženám, které milují svůj život. Jako jeden z mála na české trhu dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to nejen v módě, kosmetice, ale i vaření, dekoru apod. Podstatnou část časopisu rovněž tvoří rozhovory se známými osobnostmi, ale i odborníky na nejrůznější témata (vztahy, sex, kariéra, děti). Velká oblíbenost u čtenářek je dána jedinečnou koncepcí v podobě původních publicistických textů, které se snaží mapovat současný život moderní ženy, pomocí autentických příběhů. Nedílnou součástí časopisu jsou pravidelné přílohy - Chuťovka, Krásná do plavek a další.

Varianty předplatného

Půlroční (13 čísel)
330.00 Kč
Roční se slevou (26 čísel)
499.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k ročnímu předplatnému

Předplaťte si Ženu a život na celý rok jen za 499 Kč a získejte novou řadu kosmetiky LE CHATON v hodnotě 907 Kč!

 

Nová řada regenerační kosmetiky LE CHATON obsahuje:

* NOČNÍ KRÉM S ARGANOVÝM OLEJEM, který je plný vitaminů A a E, jež chrání pleť před stárnutím. Omezuje tvorbu vrásek a je vhodný především pro suchou a citlivou pleť.

* ANTI-AGEING SÉRUM se silným anti-ageing a hydratačním efektem je ideální pro kompletní péči o vaši pleť včetně očního okolí i rtů. Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické. Rychle se vstřebává a hydratuje pleť. Sérum je vhodné i pro mikromasáž očního okolí, zvláště u citlivých a unavených očí.

 

 

Nabídka platí pro nové předplatitelky, které předplatné objednají do 3. 10. 2017 a uhradí do 17. 10. 2017 částku 499 Kč. Dárky dostanete do osmi týdnů od úplného skončení akce. Platí do vyčerpání zásob a pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: zaz@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.