Žena a život

Nabídka časopisů
Žena a život
Žena a život
Žena a život je lifestylový časopis určený ženám ve věku 25-45 let, který jako jeden z mála na české trhu dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to nejen v módě, kosmetice, ale i vaření, dekoru apod. Podstatnou část časopisu rovněž tvoří rozhovory se známými osobnostmi, ale i odborníky na nejrůznější témata (vztahy, sex, kariéra, děti). Velká oblíbenost u čtenářek je dána jedinečnou koncepcí v podobě původních publicistických textů, které se snaží mapovat současný život moderní ženy, pomocí autentických příběhů. Nedílnou součástí časopisu jsou pravidelné přílohy - Chuťovka, Trendy Hubnutí a další.

Varianty předplatného

Půlroční (13 čísel)
330.00 Kč
Roční se slevou 40% (26 čísel)
499.00 Kč
Objednat
Chcete si předplatit tento časopis do zahraničí?
Přejděte na tuto stránku.
Darujte předplatné tohoto časopisu!
Stáhněte si dárkový certifikát.
Aktuální dárek k půlročnímu předplatnému

K půlročnímu předplatnému časopisu Žena a život nyní dostanete svíčku se stínítkem od Albi v hodnotě 848 Kč.

Luxusní britská vonná svíčka Heart & Home je vyrobena z přírodní směsi sójového vosku, který naplní váš byt jemnou vůní až po dobu sedmdesáti hodin. V růžové svíčce z jarní kolekce se snoubí vůně právě rozkvetlých květů třešní spolu s nádechem jiřin. Třpytivé stínítko s delikátním potiskem motýlků a třešňových ratolestí vykouzlí ze svíčky voňavou lampičku, která sluší každému interiéru.

 

Nabídka platí pro nové předplatitelky, které předplatné objednají do 21. 2. 2017 a uhradí do 7. 3. 2017 částku 330 Kč. Po vyčerpání zásob dárků získáte automaticky 40% slevu na roční předplatné, zaplatíte za něj tedy jen 499 Kč. Dárky dostanete do osmi týdnů od úplného skončení akce. Platí pouze pro ČR.

Předplatné zajišťuje SEND Předplatné spol. s. r. o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.

Objednávat můžete také:
Telefonicky: 225 985 220 (v pracovní dny 8 -18 hod.)
E-mail: zaz@send.cz

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.

Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.