JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Harper´s Bazaar + Eucerin Hyaluron Filler sérum

K předplatnému Harper´s Bazaar na 1 rok získáte Anti-Age sérum s 10% čistým čerstvě aktivovaným vitaminem C pro všechny typy pleti v hodnotě 1 075 Kč!


Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster

Slunce, znečištěné ovzduší, kouření a další faktory našeho životního stylu vyvolávají tvorbu volných radikálů, které způsobují v pleti oxidační stres, urychlují její předčasné stárnutí a zanechávají pleť na pohled mdlou a unavenou. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster s 10 % čistého a čerstvě aktivovaného vitaminu C byl vyvinut speciálně pro ochranu pleti proti volným radikálům a účinkuje proti prvním známkám stárnutí: pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky, a vy získáte hladší, svěžejší a zářivější vzhled.

Vitamin C je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje vlastní obranný systém pleti. Je také nezbytný pro tvorbu kolagenu v kožních buňkách, který pomáhá podporovat strukturu pleti a oddálit známky stárnutí. Inovativní balení umožňuje čerstvě aktivovat vitamin C při prvním použití. Stačí stlačit a protřepat vitamin C v prášku s emulzí s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a licochalconem A. Výrobek je nejúčinnější po dobu 21 dnů.

BALENÍ OBSAHUJE 3 ks přípravků (lahviček se sérem) Eucerin Hyaluron-Filler vitamin C booster (3x8 ml).


Nabídka platí do 13. 10. 2021 nebo do vyčerpání zásob.Cena: 946 Kč (12 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666