JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Napsáno životem + Manufaktura Rebarbora & divoká třešeň

Upozornění: Je nám líto, ale vánoční nabídka s balíčkem Manufaktura Brusinka byla vyčerpána. Nabízíme vám stejně krásný kosmetický balíček: Manufaktura Rebarbora & divoká třešeň.

Originální, svěže jiskřivá vůně, ve které se pikantně trpké a sladko-kyselé tóny rebarbory snoubí se šťavnatostí divoké třešně, svěžestí zeleného jablka a něžností fialky, jasmínu a pomerančových květů. Vše dohromady vytváří harmonickou souhru vůní, která i všední dny promění ve výjimečné.

balíček Manufaktura Rebarbora & divoká třešeň

BALÍČEK OBSAHUJE:

Hydratační sprchový gel a šampon 2v1:
vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou. Výtažky z rebarbory a třešně ve spojení s kyselinou mléčnou poskytnou potřebnou dávku hydratace a ochrany pokožky. Ovesný beta-glukan, panthenol a mandlový olej vyživí a zklidní pokožku, vlasům dodají hebkost a zvýší jejich lesk. Pokožku příjemně provoní.

Revitalizující hydratační krém na ruce:
krém je kromě výtažků z rebarbory a třešně, obohacen o mandlový a makadamiový olej, vyživující bambucké máslo, ovesný betaglukan - který regeneruje a chrání pokožku před nepříznivými vlivy, kyselinu mléčnou a panthenol, který pokožku zklidňuje. Je velmi lehký, nemastný a rychle se do pokožky vsakuje.


TUTO NABÍDKU MŮŽETE VYUŽÍT JAKO VÁNOČNÍ DÁREK. Vánoční dárkový certifikát ke stažení ZDE >>


Nabídka platí do 17. 12. 2020 nebo do vyčerpání zásob.


Cena: 560 Kč (26 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky

Nevíte si rady?

Zákaznická linka225 555 666