JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Týdeník televize

Cena na stánku: 24 Kč
Vychází týdně (52 vydání za rok)

TÝDENÍK TELEVIZE je tradiční programový průvodce, jehož historie sahá až do roku 1965. V novém moderním vzhledu přináší každý týden přehledný a podrobný televizní program na celý následující týden. K lepší orientaci ve vysílaných pořadech 82 televizních stanic slouží čtenáři množství tipů a upoutávek na nejzajímavější filmy, seriály, dokumenty, publicisté, dětské a sportovní pořady. Kromě toho čtenáři nabízí i kvalitní čtení v magazínové části – původní rozhovory s předními herci, zajímavosti o připravovaných a vysílaných pořadech a o jejich protagonistech, ohlédnutí za legendami české (i slovenské) televizní a filmové tvorby, pohledy do zákulisí, okénko filmových kinopremiér a další servis, který uspokojí i nejnáročnějšího čtenáře a diváka.


VÁŽÍME SI NAŠICH PŘEDPLATITELŮ!
Všichni noví i stávající předplatitelé od nás exkluzivně obdrží nástěnný kalendář pro rok 2023 s pohádkovými princeznami!

kalendar princezny

Kalendář obdržíte společně s vydáním č. 45, které vychází 1. 11. 2022. Novým předplatitelům garantujeme odeslání kalendáře pouze v případě, že objednávku zadají nejpozději do 26. 10. 2022 (ve 2. kroku objednávky nezapomeňte vybrat termín doručování od 1. 11. 2022 nebo dříve).


Varianty předplatného

Číslo vydání či datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky.


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666

Darujte předplatné

Jak správně darovat předplatné?

Darovací poukaz Týdeník Televize

 


Předplatné Týdeníku televize

pro ČR zajišťuje

MAFRA, a.s.

Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5

casopisy@mafra.cz
225 555 666
(v pracovní dny 7:30 - 16:00 hod.)

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období.
Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.

Předplatné do zahraničí ZDE >>