Předplatné TINA: nejvýhodněji přímo od vydavatele

JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

TINA


Cena na stánku: 19 Kč
Vychází týdně (52 vydání za rok)

Časopis tina je jeden z nejčtenějších časopisů pro ženy na českém trhu. Na svých stránkách týden co týden pomáhá ženám najít odpověď či radu na jejich otázky a problémy. Nabízí odpočinek při čtení zajímavých reportáží, rozhovorů se slavnými a zajímavými lidmi, herci, zpěváky, sportovci, článků o cestování a nejrůznějších zajímavostech a kuriozitách.

Velký prostor dáváme skvělým tradičním i originálním receptům, včetně receptů k vystřižení a dobrých kuchařských triků. Rady do domácnosti, na zahradu či do kuchyně, tipy na dekorace a nápady, které osvěží váš domov, nádherné květinové aranže, vazby a další tipy rozhodně nechybí v žádném čísle. Doplní je odborně zpracovaná zdravotní témata a stránky věnované péči o tělo (kosmetika a wellness) i o duši (psychologická poradna).

Velkou předností tiny je její příjemný styl, spolehlivé informace, krásné fotografie a kvalitní zpracování.


Varianty předplatného

Číslo vydání či datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky.
Pro objednávku předplatného je nutné se zaregistrovat. Následně budete přesměrování na stránku s rekapitulací objednávky, kde je možné si Vaše údaje zkontrolovat či případně změnit.


Tina

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666

Darujte předplatné

Jak správně darovat předplatné?

Darovací poukaz Tina

DAROVACÍ CERTIFIKÁT

 


Předplatné časopisu tina

pro ČR zajišťuje

MAFRA, a.s.

Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5

casopisy@mafra.cz
225 555 666
(v pracovní dny 7:30 - 16:00 hod.)

Předplatné bude automaticky prodlužováno podle předchozího platebního období. Předplatné zaniká neuhrazením platby na další období.

Předplatné do zahraničí ZDE >>