JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

vanocni nabídka

Čas na lásku + balíček kosmetiky Ziaja kozí mléko

Ve vánoční nabídce získáte k ročnímu tištěnému předplatnému časopisu Čas na lásku balíček kosmetiky Ziaja kozí mléko (4 produkty) v hodnotě 640 Kč.

Produktová řada Ziaja Kozí mléko obsahuje ucelenou péči o pleť, tělo i vlasy. Víte, že kozí mléko je vysoce výživné a velmi zdravé? Obsahuje vzácné minerály a je nabité vitaminy. Přírodní tuky obsažené v kozím mléce blahodárně působí na pokožku a vlasy. Výrazně zlepšují zvlhčení kůže a hebkost vlasů. Kozí mléko je navíc výborným zdrojem proteinů, které zlepšují kvalitu pokožky.

Balíček obsahuje 4 produkty pro suchou a málo pružnou pleť náchylnou k tvorbě vrásek.

balíček kosmetiky Ziaja kozí mléko

1. Kozí mléko enzymatický peeling (75 ml) obsahující papain a proteiny kozího mléka inspirovaný péčí K-beauty. Připravuje pokožku na další kosmetickou péči. Jemně parfémovaný.

2. Kozí mléko dvoufázový odličovač očí (120 ml): jemný dvoufázový odličovač make-upu očí a rtů s komplexem složek kozího mléka. Odstraňuje intenzivní i voděodolný make-up a zároveň posiluje a vyživuje řasy. Vhodný i pro osoby používající kontaktní čočky. Bez parfemace a barviv.

3. Kozí mléko krém pod oči (15 ml) - zvlhčující a vyhlazující lehký krém pod oči s komplexem složek kozího mléka zabraňuje ztrátě pružnosti pokožky. Vyživuje a viditelně vyhlazuje drobné vrásky. Hydratuje, tonizuje a jemně vypíná pokožku.

4. Kozí mléko pleťová maska (7 ml) s komplexem složek kozího mléka účinně zvhlčuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Stimuluje regeneraci pokožky, intenzivně vyživuje, zřetelně snižuje vrásky a účinně zabraňuje vzniku nových.

Nabídka platí do 31. 12. 2021 nebo do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 560 Kč (26 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666