JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

vanocni nabídka

Chvilka pro tebe + 2 svíčky Heart & Home

Ve vánoční nabídce získáte k ročnímu tištěnému předplatnému časopisu Chvilka pro tebe DÁREK od ALBI - dvě luxusní svíčky Heart & Home od Albi s vůní Teplo rodinného krbu v hodnotě 998 Kč.

2x svíčka ALBI Heart & Home rodinný krb

PRO ROMANTICKÉ ZIMNÍ VEČERY

Svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - k jejich výrobě je používána přírodní směs sójových bobů (sójový vosk), knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných evropských dodavatelů. Díky tomu jsou svíčky Heart & Home šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí a jsou netoxické.

Heart & Home svíčky hoří při nižších teplotách, než klasické svíčky, a tak prosvítí váš domov na dlouhou dobu. Sójový vosk je aromatizovaný, takže svíčka navozuje nejen hřejivý pocit, ale váš domov bude i krásně provoněn vůní, kterou si vyberete pro navození té správné atmosféry.

Charakteristika svíčky::

  • materiál: sklo + kovové víčko
  • rozměry: průměr 8,5 cm, výška 12 cm
  • hmotnost vosku: 340 g
  • doba hoření až 70 hodin

  • Nabídka platí do 31. 12. 2021 nebo do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


    Cena: 990 Kč (52 čísel)


Tato nabídka již byla vyčerpána.

Vyberte si z aktuální nabídky předplatného Chvilky pro tebe

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666