JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

vanocni nabídka

Claudia + balíček Manufaktura Baby

Ve vánoční nabídce získáte k ročnímu tištěnému předplatnému DÁREK v podobě kosmetického balíčku od Manufaktury v hodnotě 438 Kč pro naše nejmenší.


NEJNĚŽNĚJŠÍ PÉČE pro nejjemnější pokožku

Dětská pokožka má své specifické vlastnosti, je mnohem jemnější a citlivější než pokožka dospělých. Aby zůstala zdravá a mohla se správně vyvíjet, je třeba jí věnovat šetrnou péči za pomoci té nejkvalitnější kosmetiky. Česká značka Manufaktura představuje dětskou řadu s výjimečně šetrným složením pro ohleduplnou péči od hlavy až k patě. Mimořádně jemné receptury bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfémů jsou obohaceny o poctivé rostlinné oleje a účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu.

Balíček dětské kosmetiky obsahuje:

Manufaktura Baby

1. Jemnou mycí & koupelovou emulze s mandlovým a ovesným olejem (320 ml) - Základem pečující mycí a koupelové emulze jsou jemné a hypoalergenní mycí látky rostlinného původu obohacené o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Pokožka po něžné spršce či koupeli zůstane pečlivě umytá, vyživená a chráněná.

2. Jemný výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem (100 ml) - Jemný výživný krém na obličej i tělo obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. Receptura dětského krému se také pyšní obsahem cenného beta-glukanu, ovesného a mandlového oleje, kakaového másla, squalanu a vitamínu E. Díky těmto výjimečným ingrediencím krém dokonale regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku nejmenších. Neobsahuje žádná barviva ani minerální oleje a je doprovázen lehkou bezalergenní parfemací.


Nabídka platí do 31. 12. 2021 nebo do vyčerpání zásob.


Cena: 719 Kč (52 čísel)


Tato speciální nabídka byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky předplatného

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666