JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Cosmopolitan + francouzská kosmetika Saffee

K ročnímu předplatnému časopisu Cosmopolitan nyní získáte pečující balíček francouzské kosmetiky Saffee v hodnotě 1085 Kč.


Těšit se můžete na komplexní řadu pleťové péče pro každodenní použití.
Za klíčový aspekt v péči o pleť Saffee považuje důkladné a šetrné odličování. Mimořádná kosmetická péče kombinuje unikátní přírodní složky s hydratační kyselinou hyaluronovou, a pomáhá tak každé ženě dosáhnout zářivé a zdravé pleti.

balíček kosmetiky Saffee

SADA OBSAHUJE 5 PRODUKTŮ:

1. Saffee Cleansing - odličovací tampony (100 ks) – dokonale odstraní make-up, vyčistí pleť a připraví ji na další krok pleťové péče.
2. Saffee Cleansing, micelární voda (100 ml) – jedinečný koncept šetrného čištění pleti a účinné hydratace v jediném kroku.
3. Saffee Cleansing, vyvažující tonikum pro mastnou a smíšenou pleť (100 ml) – vyvažující tonikum poskytuje mastné nebo kombinované pleti nezbytnou každodenní péči s respektem k jejím potřebám.
4. Saffee Advanced ampule – 7denní intenzivní péče s kurkuminem bude vaším účinným ochranným štítem proti vlivům, které vedou ke stárnutí pleti.
5. Saffee Advanced, rozjasňující pleťové sérum – pouhých 5 kapek séra denně vaši pleť rozjasní, osvěží, vyhladí a poradí si se všemi známkami únavy a stárnutí pleti.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 950 Kč (12 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666