JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Cosmopolitan + vlasová řada Revalid

K ročnímu předplatnému časopisu Cosmopolitan nyní získáte 3 produkty špičkové švýcarské vlasové kosmetiky REVALID v hodnotě 1267 kč.


VITALITA PRO VLASY S REVALID

vlasová řada Revalid

Revalid® Anti-Aging Shampoo a Anti-Aging Fluid působí proti negativním vlivům UV záření a chrání pokožku před poškozením DNA. Jsou tak ideálním doplňkem do letních měsíců. Revalid® Conditioner pak navrací vlasům vitalitu a zanechává je hebké a regenerované.

1. REVALID conditioner, 250 ml
Revitalizující proteinový kondicionér obsahuje výživné ingredience, které zlepšují strukturu vlasů a zanechávají je hebké, lesklé, poddajné a lehce rozčesatelné, aniž by byly zplihlé. Je určený ke každodennímu použití, pro všechny typy vlasů, pro ženy i muže.

2. REVALID anti-aging shampoo, 200 ml
Šetrně myje vlasy, chrání pokožku hlavy a vlasové folikuly před předčasným stárnutím, zpomalují proces šedivění vlasů a dodávají vlasům potřebný objem, sílu a lesk.

3. REVALID anti-aging Fluid, 100 ml
Fluid chrání vlasy, pokožku hlavy a vlasové folikuly před předčasným stárnutím a zpomaluje proces šedivění vlasů. Dodává objem, sílu a lesk. Lze vmasírovat do pokožky hlavy nebo aplikovat po celé délce vlasů. Neoplachuje se.


Nabídka platí do 7. 7. 2021 nebo do vyčerpání zásob.
 


Cena: 839 Kč (12 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666