JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Cosmopolitan + vlasová řada Wella Invigo Sun

K ročnímu předplatnému časopisu Cosmopolitan nyní získáte 3 produkty vlasové kosmetiky Invigo Sun od Wella Professionals v hodnotě 654 kč.


Řada Invigo Sun byla vyvinuta s komplexem Sun-Blend™, který díky vitaminu B5 zvlhčuje vlasy před pobytem na slunci, během něj i po něm. Vitamin E chrání před poškozením způsobeným UV zářením. Celá řada je provoněna vůní pomerančových květů, které dodají vaší dovolené požitek, který si uchováte v paměti.

Produkty Invigo Sun jsou ideální produkty na dovolenou k moři, nebo pro ženy, které žijí aktivním životním stylem (častý běh, pobyt na slunci) či navštěvují bazény s chlorovanou vodou.

Balíček obsahuje:

vlasová řada Wella Invigo Sun

1. Wella Professionals Invigo Sun After Sun Cleansing Shampoo, 250ml
Namáhaným vlasům dodá hydrataci a výživu, po které v létě touží. Smyje z nich zbytky UV filtrů, soli, písku a chlóru a tím budou vaše vlasy jemnější a příjemné na dotek.

2. Wella Professionals Invigo Sun After Sun Express Conditioner, 200ml
Kondicionér Wella Professionals z řady Invigo Sun okamžité zajistí hloubkovou péči sluncem namáhaným vlasům a zanechá je jemné na dotek. Obsahuje vitamín B5, který zvlhčuje vlasy před, během i po pobytu na slunci.

3. Wella Professionals Invigo Sun UV Hair Color Protection Spray, 150ml
Vysoce ochranný sprej Wella Professionals z řady Invigo Sun chrání vaše vlasy před UV zářením a pomáhá vaše vlasy hydratovat a chránit jejich barvu. Vhodný před a během vystavení slunci. Chrání před vznikem volných radikálů.

TIP: Při pobytu na slunci je tím nejdůležitějším produktem Invigo Sun UV Hair Color Protection Spray, žádný jiný produkt z řady Sun nechrání před přímým UV zářením. Šampon intenzivně čistí zatížený vlas a kondicionér jej poté hloubkově hydratuje, ale pouze bezoplachový ochranný sprej je chrání při přímém pobytu na slunci.


Nabídka platí do 21. 7. 2021 nebo do vyčerpání zásob.
 


Cena: 839 Kč (12 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666