Předplatné časopisu Cosmopolitan na rok dárek řada Roselle Shine Anna Brandejs

JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Cosmopolitan + Roselle Shine Anna Brandejs

K ročnímu předplatnému časopisu Cosmopolitan získáte balíček 3 produktů pro zdravé a krásné vlasy Roselle Shine od Anna Brandejs v hodnotě 2 360 Kč.


LUXUSNÍ VLASOVÁ KOSMETIKA
řada Roselle Shine Anna Brandejs

Šampon
Toužíte po vlasech plných objemu, zdraví a vitality? Milujete bohatou pěnu, neodolatelnou vůni a perfektně čisté vlasy? Nesnášíte zacuchané a špatně rozčesatelné vlasy? Trápí vás zničené vlasy bez lesku? Právě pro vás máme regenerační šampon, který si poradí úplně se vším!

Kondicionér
Dejte sbohem polétáváním a elektrizaci kštice a získejte konečně zdravé a krásné vlasy, po kterých toužíte. Vlasy budou odolnější až o 90 %! Zajistěte svým suchým a poškozeným vlasům pořádnou dávku péče. Díky pravidelnému používání kondicionéru získají vlasy zpátky svoji ztracenou vitalitu a budou o poznání posílenější a zdravější.

Bezoplachový sprej
oužíte po krásných vlasech a bohatém účesu jako od kadeřníka? Přejete si krásně upravené vlasy s nepřehlédnutelným leskem? A chcete mít toto všechno hned? Z pohodlí vašeho domova? Že to nejde? Přesvědčte se, že jde!

Kompletní vlasová péče ROSELLE SHINE - vaše vlasy budou vypadat tak skvěle, že se za vámi budou na ulici ostatní otáčet!


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 1 069 Kč (12 čísel)


Tato speciální nabídka již byla vyčerpána.

Vyberte si z aktuální nabídky

Cosmopolitan

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666