JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Cosmopolitan + řada SENSIBIO pro citlivou pleť

K ročnímu předplatnému časopisu Cosmopolitan získáte balíček 4 produktů řady SenSibio pro citlivou pleť od Biodermy v hodnotě 1930 Kč.


SENSIBIO ŘADA OD BIODERMY
Produktová řada Sensibio je určená pro péči o citlivou pokožku. Kromě ikonické micelární vody Sensibio H2O zahrnuje produkty na čištění pleti a produkty na začervenání pokožky. Pomáhá účinně bojovat se všemi příznaky citlivé pokožky (zahrnují brnění, přehřátí, pnutí pokožky, nepříjemné pocity a rozšířené nebo lokální začervenání).

Bioderma SenSibio

Sensibio Defensive rich pleťový krém / 40 ml
Aktivní zklidňující krém s bohatou a výživnou texturou, který posiluje vlastní obranné mechanismy pleti, vyživuje a zjemňuje pokožku a poskytuje jí 12h hydrataci.

Sensibio, micelární vodu H2O / 250 ml
Ikonická zklidňující micelární voda, která čistí a respektuje kožní bariéru. Odstraňuje z pleti nečistoty, polutanty i make-up, přičemž zachovává 95 % kožního mikrobiomu.

Sensibio, H2O Eye, odličovač očí / 125 ml
Zklidňující dvoufázový micelární odličovač s vysokou tolerancí, který posiluje kožní bariéru. Odličuje voděodolný make-up z očí a rtů, díky provitaminu B5 zlepšuje hydrataci pleti a posiluje řasy.

Sensibio, pleťovou masku / 75 ml
Intenzivní hydratační a zklidňující pleťová maska pro citlivou pleť, která poskytuje dlouhodobý komfort a obnovuje přirozený jas pleti.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 1 069 Kč (12 čísel)


Cosmopolitan

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666