JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Esquire + zastřihovač vlasů Eta Tyler

K ročnímu předplatnému Esquire obdržíte exkluzivní zastřihovač vlasů od ETA v hodnotě 1499 Kč.

zastřihovač vlasů Eta Tyler

Odstřihněte zbytečné výdaje i čas strávený v holičství! S elegantním zastřihovačem vlasů a vousů ETA Tyler se o úpravu svého zevnějšku hravě postaráte sami, a to nejen v pohodlí domova, ale i na cestách.

Elegantní zastřihovač vlasů a vousů disponuje displejem, dlouhou výdrží (až 240 minut), 5 rychlostmi stříhání a 6 hřebenovými nástavci.

Odnímatelná zastřihovací hlava s titanovo-keramickým ostřím vám nabídne nastavitelnou délku střihu (0,8 / 1,2 / 1,6 / 2,0 mm) a 6 vyměnitelných hřebenových nástavců (3–18 mm) pro perfektní sestřih přesně podle vašich představ. Nechybí ani nástavec na prostřihávání, který usměrní i husté kadeře. Výměna nástavců je přitom velmi snadná.

Při zastřihování si můžete vybrat z 5 rychlostí, jejichž momentální nastavení máte neustále pod kontrolou díky přehlednému displeji. Ten vám prozradí nejen aktuální počet kmitů, ale i stupeň zatížení břitů či zbývající kapacitu akumulátoru. Stejně tak vás upozorní na nutnost promazání břitů olejem, který je součástí balení spolu s čisticím štětečkem, který usnadní pravidelnou údržbu.

Zastřihovač ETA Tyler je uzpůsoben pro síťový i akumulátorový provoz. Kvalitní 3,7 V Li-Ion akumulátor vám přitom nabídne až 240 minut provozu na jedno nabití, které trvá pouhé 3 hodiny.

Díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho navíc můžete vzít kamkoliv s sebou.


Nabídka platí do 23. 6. 2021 nebo do vyčerpání zásob.


Cena: 799 Kč (12 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666