JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

vanocni nabídka

Esquire + Holicí strojek ETA CHRISTOPH

Využijte jedinečnou nabídku a získejte k dvouletému předplatnému časopisu Esquire exkluzivní holicí strojek ETA CHRISTOPH v hodnotě 1 499 Kč!

Holicí strojek ETA CHRISTOPH

Akumulátorový holicí strojek ETA Christoph s LED displejem a voděodolnou úpravou je praktickým parťákem na doma i na cesty, kterého se vyplatí mít vždy po ruce.

Díky frézkovému trojhlavému holicímu systému perfektně kopíruje linie vaší tváře, a tak zajistí hladké oholení ve všech obličejových partiích a záhybech. Pro úpravu knírku či kotlet je vám vždy k dispozici odklopný zastřihovač.

Nabíjení akumulátoru (3,7 V Li-Ion) probíhá jednoduše přes USB kabel typu C. Následně si můžete bezstarostně užívat až 150 minut provozu, tedy až několik týdnů každodenního holení. O zbývající kapacitě akumulátoru vás přitom informuje přehledný LED displej.
Holicí strojek ETA Christoph se pyšní vysokou úrovní voděodolnosti (IPX7), což výrazně usnadňuje jeho běžnou údržbu – můžete jej jednoduše omýt pod tekoucí vodou. S nezbytnou očistou pomůže také přiložený štěteček.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.
 


Cena: 1 799 Kč (24 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666