JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Esquire + Kšiltovka bordó Esquire x Jan ČernýNestihli jste letos navštívit filmový festival v Karlových Varech, kde byl tento exkluzivní kousek k mání? Nevadí! Nyní můžete mít legendární bordó kšiltovku z dílny návrháře Jana Černého i vy, a navíc v exkluzivním spojení s časopisem Esquire. Je to limitka, kterou jen tak někdo nemá a stane se tak výjimečným kouskem vaší skříně.


Esquire x Jan Černý kšiltovkaJan Černý logo

Časopis Vogue Italia ho označil za jednoho z nejtalentovanějších mladých návrhářů v Evropě, jeho práce se pravidelně objevují na populárních platformách jako je Hypbebeast nebo Highsnobiety, a získal několik ocenění, včetně českého Designéra roku. V průběhu posledních let jeho návrhy pronikly do povědomí české módní veřejnosti od celebrit přes umělce až po studenty architektury nebo mladé hudebníky.


WELCOME TO THE LOSERS CLUB ASSHOLE

„Při navrhování jsem se vrátil ke svému největšímu evergreenu - triku Welcome to the losers club asshole,“ vysvětluje Jan Černý. Tato ikonická věta je inspirována bestsellerem Stephena Kinga, hororem To, kde je Klub smolařů parta excentrických dětí, které v průběhu knihy čelí šikaně a odmítání ze strany svých vrstevníků a později se stanou nečekanými hrdiny celého děje. Příběh o odvaze, vytrvalosti a vynalézavosti je podle návrháře i příběh časopisu Esquire v České republice.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Neváhejte, počet kusů je omezený.


Cena: 890 Kč (6 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si prosím z aktuální nabídky

Esquire

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666