JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Harper ́s Bazaar + žehlička na vlasy ETA Fenité

K ročnímu předplatnému Harper ́s Bazaar můžete získat krásný dárek pro perfektně upravené vlasy - žehličku na vlasy ETA Fenité v hodnotě 1 299 Kč!


žehlička na vlasy ETA Fenité

ZAŽIJTE REVOLUCI V ŽEHLENÍ VLASŮ S ELEGANTNÍ ŽEHLIČKOU ETA FENITÉ


S unikátní infrared technologií vlasy účinně narovná a dodá jim neodolatelný lesk. Infračervené záření proniká přímo do vlasů, uzamyká v nich vlhkost, a tím je účinně hydratuje a chrání před poškozením. Zároveň urychluje narovnání a prodlouží výsledný efekt. Odpružené destičky s keramickým povrchem perfektně přilnou k povrchu vlasu a lehce po něm kloužou. Žehlení je tak efektivnější a snadnější, přesto zůstává velmi šetrné.

Rychlé nahřátí na zvolenou teplotu (s velkým rozsahem 130–230 °C) zajistí kvalitní PTC topná tělesa. Požadovaný teplotní stupeň snadno nastavíte prakticky umístěnými tlačítky a ověříte na přehledném LCD displeji.

Pro váš klid a bezpečí se žehlička po 60 minutách nečinnosti automaticky vypne. Samozřejmostí je také zabudovaná ochrana proti přehřátí. Nechybí ani ochranné cestovní pouzdro a možnost uzamknout destičky v uzavřené poloze, která ulehčí uskladnění žehličky a ochrání povrch destiček před poškrábáním.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.Cena: 1 129 Kč (12 čísel)


Tato speciální nabídka již byla vyčerpána.

Vyberte si z aktuální nabídky

Harper's Bazaar

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666