JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Harper ́s Bazaar + INSIBÉ Inside beauty lab kúra

DOPLNĚK STRAVY SE SLADIDLY PRO KRÁSNÉ VLASY, PLEŤ A NEHTY V HODNOTĚ 1 960 Kč


INSIBÉ Inside beauty lab kúra

Mořský kolagen 4000 mg s příchutí maliny pro věkovou skupinu 35-45 let
balení na měsíc (30x9 g)

Úbytek kolagenu je proces, ke kterému s přibývajícím věkem přirozeně dochází. INSIBÉ mořský kolagen vám pomůže jeho množství v těle opět zvýšit. Pokud je vám mezi 35 a 45 lety, zvolte tuto, malinovou, variantu. Obsahuje totiž přesně takové množství prémiových kolagenových peptidů, které poskytne vaší věkové skupině největší efekt.

Kromě kolagenu, který je důležitý pro krásu, kosti i klouby, obsahuje tento doplněk stravy také další aktivní látky. Koenzym Q10 a křemík přispívá k pevné a pružné pleti, zatímco vitamin C podporuje produkci kolagenu. Díky příjemné malinové chuti a praktickému balení se vám podaří velmi snadno zařadit tento kolagenový rituál do každého dne.

Způsob užití: Dospělí – 1× denně rozpusťte obsah 1 sáčku v 150ml vody, zamíchejte a ihned vypijte. Nejlépe vám zachutná rozmíchaný ve vlažné odstáté vodě v džusu, čaji či kávě. Teplota nápoje by neměla přesáhnout 70 °C, aby byly zachovány ty správné účinky nápoje. Pro dokonalé rozpuštění postupně přisypávejte.


BONUS

Mořský kolagen 3000 mg s příchutí manga pro věkovou skupinu 25-35 let
startovací balení na 7 dní (7x9 g)

Uvažujete o kolagenu, ale stále trochu váháte s jeho pořízením? Nebo obdarujete kamarádku? Obsahuje 7 sáčků s prémiovým kolagenem, který se postará o rozjasněný, mladistvý vzhled pleti a také o vaše svaly, kosti a klouby. Jeho množství je přizpůsobeno věkové skupině 25–35 let.


Nabídka platí do vyčerpání zásob.


Cena: 1 129 Kč (12 čísel)


Tato speciální nabídka byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky předplatného

Harper's Bazaar

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666