JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Luštění pro děti + Manufaktura BABY

K ročnímu předplatnému časopisu Luštění pro děti mimořádně získáte kosmetický dárek pro nejmenší členy rodiny - balíček kosmetiky z řady Manufaktura BABY v hodnotě 438 Kč.

NEJNĚŽNĚJŠÍ PÉČE pro nejjemnější pokožku

Dětská pokožka má své specifické vlastnosti, je mnohem jemnější a citlivější než pokožka dospělých. Aby zůstala zdravá a mohla se správně vyvíjet, je třeba jí věnovat šetrnou péči za pomoci té nejkvalitnější kosmetiky. Česká značka Manufaktura představuje dětskou řadu s výjimečně šetrným složením pro ohleduplnou péči od hlavy až k patě. Mimořádně jemné receptury bez obsahu sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfémů jsou obohaceny o poctivé rostlinné oleje a účinný ovesný výtažek s obsahem cenného beta-glukanu.

Balíček dětské kosmetiky obsahuje:

Manufaktura Baby

1. Jemnou mycí a koupelovou emulzi s mandlovým a ovesným olejem (320 ml) - Základem pečující mycí a koupelové emulze jsou jemné a hypoalergenní mycí látky rostlinného původu obohacené o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Pokožka po něžné spršce či koupeli zůstane pečlivě umytá, vyživená a chráněná.

2. Jemný výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem (100 ml) - Jemný výživný krém na obličej i tělo obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. Receptura dětského krému se také pyšní obsahem cenného beta-glukanu, ovesného a mandlového oleje, kakaového másla, squalanu a vitamínu E. Díky těmto výjimečným ingrediencím krém dokonale regeneruje, vyživuje a zvláčňuje citlivou pokožku nejmenších. Neobsahuje žádná barviva ani minerální oleje a je doprovázen lehkou bezalergenní parfemací.


Nabídka platí do 7. 12. 2020.


Cena: 279 Kč (6 čísel)


Nevíte si rady?

Zákaznická linka225 555 666