JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Můj svět + Ziaja KOZÍ MLÉKO

Nabídka ročního tištěné předplatného s dárkovou sadou kosmetiky Ziaja KOZÍ MLÉKO pro nádherně hebkou pokožku.

Produktová řada Ziaja Kozí mléko obsahuje ucelenou péči o pleť, tělo i vlasy. Víte, že kozí mléko je vysoce výživné a velmi zdravé? Obsahuje vzácné minerály a je nabité vitaminy. Přírodní tuky obsažené v kozím mléce blahodárně působí na pokožku a vlasy. Výrazně zlepšují zvlhčení kůže a hebkost vlasů. Kozí mléko je navíc výborným zdrojem proteinů, které zlepšují kvalitu pokožky.

DÁREK v hodnotě 638 Kč!

Balíček obsahuje 4 produkty pro suchou a málo pružnou pleť náchylnou k tvorbě vrásek.

Ziaja kozí mléko

1. Kozí mléko enzymatický peeling (75 ml) obsahující papain a proteiny kozího mléka inspirovaný péčí K-beauty. Připravuje pokožku na další kosmetickou péči. Jemně parfémovaný.

2. Kozí mléko dvoufázový odličovač očí (120 ml): jemný dvoufázový odličovač make-upu očí a rtů s komplexem složek kozího mléka. Odstraňuje intenzivní i voděodolný make-up a zároveň posiluje a vyživuje řasy. Vhodný i pro osoby používající kontaktní čočky. Bez parfemace a barviv.

3. Kozí mléko krém pod oči (15 ml) - zvlhčující a vyhlazující lehký krém pod oči s komplexem složek kozího mléka zabraňuje ztrátě pružnosti pokožky. Vyživuje a viditelně vyhlazuje drobné vrásky. Hydratuje, tonizuje a jemně vypíná pokožku.

4. Kozí mléko pleťová maska (7 ml) s komplexem složek kozího mléka účinně zvhlčuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Stimuluje regeneraci pokožky, intenzivně vyživuje, zřetelně snižuje vrásky a účinně zabraňuje vzniku nových.


Nabídka platí do 2. 11. 2020.


Cena: 399 Kč (12 čísel)


Nevíte si rady?

Zákaznická linka225 555 666