JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Můj svět + Tescoma brašna a otvírák na víno

K ročnímu předplatnému obdržíte supe praktický dárek (nejen) na léto - chladicí tašku na vínu a otvírák hodnotě 568 Kč!

Eucerin sprchový olej

Brašna rychle vychladí lahve s bílým, růžovým nebo šampaňským vínem, minerálkou a s dalšími nápoji. Vychlazené je udrží po celou dobu podávání. Je opatřena unikátním textilním úchytem pro pohodlné nalévání, takže nápoj můžete rozlévat, aniž byste lahev museli z brašny vyjmout. Brašna je vyrobena z odolné syntetické textilie s vysoce účinnou chladicí gelovou náplní a aluminiovou termoizolační vložkou.

Chladicí brašnu vložte nejméně na 6 hodin do mrazničky a vyjměte ji až těsně před použitím. Vložte do ní lahev s nápojem a brašnu uzavřete. Pokud víno nemá teplotu určenou k podávání, nechte je v brašně ještě krátce vychladit.

Otvírák bezpečně otevře šampaňské a ostatní druhy šumivého vína s korkovým uzávěrem, je opatřen pojistkou proti nechtěnému vystřelení korku. Otvírák nasadíte na korkový uzávěr, pootočením jej uvolníte a tlak v lahvi uzávěr sám vytlačí. Korkový uzávěr zůstává stále v otvíráku, nehrozí jeho vystřelení, otvírák se spolehlivě zastaví o standardizovaný výčnělek na hrdle lahve.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 399 Kč (12 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666