JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

vanocni nabídka

Napsáno životem + kosmetika Ziaja Cupuacu

Ve speciální vánoční nabídce získáte k ročnímu předplatnému balíček kosmetiky Ziaja Cupuaçu v hodnotě 388 Kč!

Když pokožka potřebuje oživit, přichází luxusní řada Ziaja Cupuaçu, která zahalí vaši pokožku do jemné ořechové vůně a dodá jí potřebnou hydrataci.

Produkty Cupuaçu obsahují máslo cupuaçu, které má mimořádné výživné a regenerační vlastnosti, vyhlazuje a uvolňuje pokožku a obsahuje přirozený filtr proti UV záření. Dalšími účinnými složkami jsou máslo karité, které dokonale promašťuje a hydratuje, dále makadamový olej s vynikajícími změkčujícími a hydratačními vlastnosti a olej z para ořechů, jež dokáže pokožku chránit, vyživovat a hydratovat.

SADA OBSAHUJE

kosmetika Ziaja Cupuacu
  • Krystalické mýdlo do sprchy a koupele (500 ml) - Krystalické sprchové mýdlo s máslem Cupuacu pro všechny typy pokožky. Jemně myje, vyživuje a hydratuje pokožku, zanechává příjemnou aromatickou vůni. Lze použít i jako pěna do koupele. Neobsahuje parabeny.
  • Krystalický cukrový peeling (200 ml) - Krystalický cukrový peeling s máslem Cupuacu pro všechny typy pokožky. Obsahuje krystalický cukr a jemnou drť skořápek ořechů. Jemně exfoliuje, změkčuje a vyhlazuje pokožku.
  • Tělové mléko bronzující (300 ml) - Bronzující hydratační a vyživující tělové mléko s máslem Cupuacu pro všechny typy pokožky. Účinně regeneruje lipo-strukturu svrchní vrstvy pokožky, dodává pokožce jemný opálený odstín.

Nabídka platí do 31. 12. 2021 nebo do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 560 Kč (26 čísel)


Tato speciální nabídka byla vyčerpána.

Vyberte si z aktuální nabídky předplatného

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666