Balíček: Retro + Osudy + Kuchařka

JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Balíček Retro

Nakombinujte si balíček podle svého gusta. S časopisem Retro si můžete nyní předplatit také jakýkoli Retro speciál. Nebo klidně všechny. Máte tak jistotu, že vám žádné vydání neunikne.Časopis Retro Originál - 12 vydání / ROK: oblíbený Časopis o legendách. Přináší osudové příběhy slavných hvězd plné vášně, napětí a nečekaných zvratů.

Časopis Retro Speciál Osudy/Legendy - 4 vydání / ROK:
tento speciál vám odhalí detaily a pikantnosti ze života největších hvězd stříbrného plátna, které vás pobaví, dojmou i překvapí.

Časopis Retro Kuchařka - 4 vydání / ROK:
Retro kuchařka přináší řadu tradičních, poctivých receptů našich maminek a babiček. Zavzpomínejte na chvíle dětství, kdy se z kuchyně linula neodolatelná vůně! Na své si díky tomuto magazínu přijdou nejen milovníci vydatných svátečních chodů, ale také ti, kteří dávají přednost střídmosti a úspornosti.
Recepty, které prověřila celá desetiletí, jsou doplněny fotografiemi jednotlivých pokrmů, ale také radami a tipy, které vám pomohou k zaručenému úspěchu při jejich přípravě. Zajímá vás, jak své přátele hostily slavné hvězdy filmového nebe? Retro kuchařka vám nabídne nejen autentické předpisy z minulosti, ale také spoustu kulinárních zajímavostí o době, kdy krásné kuchařky při přípravě chutných jídel poslouchaly swing...

Upozornění: Od roku 2022 pokračuje speciál Retro Osudy pod názvem Retro Legendy.


Vyberte si balíček


Retro

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666