JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Tina + kosmetický balíček NIVEA

Speciální vánoční nabídka ročního tištěného předplatného s dárkem NIVEA v hodnotě 360 Kč! Vyberte si ze dvou variant:

Balíček 1 - NIVEA EXPERT

balíček Nivea Air

Dvoufázová expertní micelární voda
Profesionální líčení nějaký čas zabere, profesionální čištění pleti s micelární vodou MicelAIR ale trvá jenom pár vteřin. Odstraňuje nečistoty, dlouhotrvající i voděodolný make-up a řasenku, aniž by na pleti zanechávala mastný film. K odlíčení není třeba na tamponek tlačit ani pleť dřít, make-up jde dolů rychlým tahem. Speciální dvoufázové složení s MicellAIR komplexem, výtažky z černého čaje a suchými oleji zanechá vaši pleť hloubkově vyčištěnou a svěží.

Expertní odličovací micelární ubrousky
K tomu, aby byla vaše pleť dokonale čistá, krásná a zdravá, potřebujete pár pomocníků. Patří mezi ně například Expertní odličovací ubrousky, které jemně, ale důkladně odstraní voděodolný make-up i řasenku. Složení s MicellAIR® komplexem a výtažky z černého čaje nezanechává mastný film, a pleť tak může volně dýchat. Patřičné péče se navíc dostane jak očnímu okolí, tak řasám. Ubrousky neobsahují parabeny a jsou vhodné pro všechny typy pleti.


Balíček 2 - NIVEA Rosé

balíček Nivea Rose

Dvoufázová micelární voda Rosé
Proces odličování vám usnadní a navíc zpříjemní nádhernou jemnou vůní. Odličovací růžová voda s lehkými oleji harmonizuje a zklidňuje pleť a po náročném dni navozuje blažený pocit pohody. Díky micelám je čištění jemné, a přesto účinné. Lehký olej napomáhá odstranit i odolnější make-up. Růžová voda harmonizuje a tonizuje pleť, aby vynikla její přirozená krása a svěžest.

Čisticí micelární gel Rosé
Voděodolný make-up, pot nebo běžné nečistoty, to všechno zatěžuje naši pleť. Zbavte se nánosu líčidel a nečistot rychle, jednoduše a navíc příjemně! Vyzkoušejte gel, který vás večer osvěží a ráno připraví na novou aplikaci dokonalého makeupu. Díky obsahu růžové vody pleť dokonale očistí a osvěží a podpoří její přirozenou krásu a zdravý vzhled. Odstraní i voděodolný make-up bez nepříjemného tření.


Nabídka platí do 31. 12. 2020 nebo do vyčerpání zásob.Cena: 828 Kč (52 čísel)


Nevíte si rady?

Zákaznická linka225 555 666