JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + Yves Rocher Pure Algue

K ročnímu tištěnému předplatnému získáte 3 produkty z řady Pure Algue Yves Rocher v hodnotě 1678 Kč!

Yves Rocher uvádí na trh jedinečnou řadu čisticích a odličovacích produktů řady Pure Algue. Pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, pro všechny věkové kategorie a potřeby pokožky. Jedno mají společné – obsahují aktivní látky rostlinného původu z francouzské Bretaně.

Yves Rocher Pure Algue

1. Odličovací želé 3-v-1 Pure Algue (150 ml)
Textura připomínající mořskou pěnu spojuje účinnost odličovacího oleje a svěžest čisticího gelu. Želé má lehkou, vzdušnou texturu díky kombinaci tří přírodních želírovacích látek (škrobový gel, konjaková guma a gellanová guma). Pečlivý výběr aktivních složek s respektem k pokožce a životnímu prostředí umožňuje šetrné čištění pleti a očí. Důkladně odstraní i voděodolný make-up. Pleť zanechá čistou, jemnou a hydratovanou.

2. Expresní odličovač na oči (100 ml)
Bio výtažek z chrpy z La Gacilly zajistí dokonalé odlíčení očí jedním tahem. Rychle a efektivně odstraňuje i to nejodolnější líčení včetně voděodolných výrobků. Jemná a hedvábná dvoufázová textura nezanechává mastný film a expresní odličovač je tak vhodný i pro citlivé okolí očí.

3. Odličovací okysličující pěna Pure Algue (150 ml)
Městské znečištění, stres, únava nebo intenzivní životní styl představují hrozbu pro naši pleť: chybí jí kyslík a časem je dehydratovaná. Experti Yves Rocher se inspirovali čisticí silou oceánu a jako účinnou látku vybrali mikrořasy Tetraselmis, mořské rostlinky s neobyčejnými schopnostmi v boji proti negativním vlivům a stárnutí pleti. Odličovací okysličující pěna jemně čistí a osvěžuje pokožku. Odstraňuje make-up a další nečistoty z pleti.


Nabídka platí do 11. 5. 2021 nebo do vyčerpání zásob.


Cena: 899 Kč (26 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666