JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + zásoba Bambus Raw Energy tyčinek

K ročnímu předplatnému Ženy a život nyní získáte zdravý a chutný DÁREK: 2 KRABICE tyčinek Bombus RAW ENERGY v hodnotě 1000 Kč k dosažení energie zdravě a chutně.

Bambus Raw tyčinky

České ovocné tyčinky Bombus RAW ENERGY jsou dobře známy všem, kteří potřebují rychle, chutně a bez výčitek doplnit chybějící energii. Hlavním benefitem oblíbených tyčinek Bombus je jejich poctivé složení. Jsou zdravé, ovocné, vyrobené z čistě přírodních surovin. Neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty. Jsou součástí snídaní, oblíbenou odměnou během dne nebo ideální svačinkou, která doplní potřebnou energii při sportu, na cestách i v kanceláři.

V jedné z krabic najdete 20 kusů osvědčené klasiky – kokos a maracuja, kokos a kakao, kokos a banán nebo pomeranč a čokoládové boby a další. Ve druhé pak 20 kusů horké novinky – slaný karamel v kombinaci s oblíbenými arašídy!


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 899 Kč (26 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666