JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + sluneční kosmetika Equilibria

K předplatnému na celý rok získáte skvělý DÁREK pro nadcházející léto v hodnotě 917 Kč - tři produkty od značky Equilibria určené k ochraně před slunečními paprsky a pro péči po opalování.


sluneční kosmetika Equilibria

SLUNEČNÍ KOSMETIKA EQULIBRIA
Filozofii značky Equilibria vystihuje přesvědčení, že nejúčinnější a nejefektivnější ingredience k ochraně pokožky pocházejí z přírody. Jejich sluneční kosmetika proto obsahuje optimální komplex účinných látek včetně výtažku z mořské řasy, který aktivně pomáhá chránit buňky pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření. Díky svému složení jsou všechny přípravky vhodné i pro citlivou a náročnou pleť.

BALÍČEK OBSAHUJE:
1. Equilibria Sun Mléko na opalování SPF 30 (200 ml)
Mléko je vhodné i na citlivou pokožku. Lehce se roztírá a nemastí. Zvlhčuje pokožku a pečuje o ni díky obsahu panthenolu, extraktu ze „zlaté“ mořské řasy Laminaria ochroleuca a vitaminu E. Mléko je voděodolné.

2. Equilibria Sun Mléko na opalování SPF 50 (200 ml)
Hydratační mléko na opalování s UVB a UVA filtry a ochranným faktorem SPF 50 pro pleť citlivou na slunce. Obsahuje hydratační a zvláčňující látky, voděodolné UV filtry, panthenol a vitamin E. Poskytuje pokožce vysokou ochranu před slunečním zářením a díky složení obsahujícímu mořskou řasu Laminaria ochroleuca přispívá ke zpomalení jejího stárnutí.

3. Equilibria After Sun Mléko po opalování (200 ml)
Šetrná péče po opalování na zklidnění pokožky, hydrataci a podporu regeneračních procesů. Mléko obsahuje hydratační a zvláčňující látky, extrakt z řasy Laminaria ochroleuca, panthenol a vitamin E. Pomáhá zklidnit a zjemnit pokožku po opalování.


Nabídka platí do 22. 6. 2021 nebo do vyčerpání zásob.


Cena: 899 Kč (26 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666