JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + 2 hračky od Mattela

K ročnímu předplatnému Ženy a život tentokrát získáte 2 dárky od Mattela v hodnotě 1000 Kč, kterými nadchnete každou malou slečnu i kluka ve své rodině.

Mattel hračky

BARBIE svítící mořská víla s pohyblivým ocasem

Krásná mořská panna z kolekce Barbie® Dreamtopia, která slečny vtáhne do světa, v němž se sny stávají skutečností. Ocasní ploutev této mořské panny se skutečně pohybuje a dokáže vytvořit i opravdové vlny. Stačí stisknout tlačítko nebo ponořit její ocas do vody a sledovat parádní světelnou show, díky které se obyčejné hraní stane neobyčejným.

MATCHBOX ANGLIČÁK (balení 5ks)

Klasické balení pěti angličáků Matchbox™ je dokonalým dárkem pro každého kluka. Radost z něj ale jistě bude mít i tatínek! V setu najdete pět do detailu propracovaných autíček s několika herními motivy, díky kterým tě čeká dobrodružství na každém kroku!


Konkrétní sadu 5ks angličáků Matchbox rozesíláme jako překvapení dle náhodného výběru. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Využijte ji jako hezký vánoční dárek. Datum zahájení doručování si volíte sami v průběhu objednávky. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 899 Kč (26 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666