JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + vlasová kosmetika Schwarzkopf Gliss

K ročnímu tištěnému předplatnému na celý rok získáte balíček vlasové kosmetiky Schwarzkopf Gliss v hodnotě 995 Kč!


TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE VLASY
V balíčku vlasové řady Gliss od Schwarzkopf najdete vše pro krásné a lesklé kadeře. Všechny produkty jsou určeny pro narušené nebo poničené vlasy a jejich regeneraci.

vlasová kosmetika Schwarzkopf Gliss

Šampon Gliss Split Ends Miracle (400ml)
Regenerační šampon vyrovnává rozdíly vlasů po celé jejich délce a sceluje roztřepené konečky. Unikátní složení s hroznovým olejem a iontovým komplexem zanechá vlasy čisté, vláčné a pružné.

Gliss 4-v-1 maska na vlasy (400ml)
Rozjasňující maska s proteinem a babassu olejem vyhovuje potřebám namáhaných a barvených vlasů. Dodává jim extra lesk, intenzivní výživu a také účinně oživí jejich barvu. Obsahuje až 96 % ingrediencí přírodního původu.

Regenerační péče Gliss 7sec Ultimate repair (200ml)
Regenerace a ošetření již za sedm vteřin! O to se postará přípravek s tekutým keratinem a perlovým extraktem, určený pro velmi poškozené a suché vlasy. Během aplikace do vlhkých vlasů se přemění v jemný krém, díky kterému budou vlasy zářivé, hebké a krásné. Po sedmi vteřinách stačí jemně vymýt.

Kondicionér Gliss Split Ends Miracle (200ml)
Bezoplachový kondicionér regeneruje poničená vlasová vlákna, okamžitě usnadňuje rozčesávání, dodává lesk a pružnost. Přispívá také k obnově zdravého vzhledu. Hroznový olej zvláční každý vlas a dodá mu elasticitu, zatímco iontový komplex pomáhá zcelit roztřepené konečky.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Dárek obdržíte samostatně nejpozději do 4 týdnů od objednávky.


Cena: 899 Kč (26 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666