JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + Yves Rocher Pure Camomille odličovací řada

K ročnímu tištěnému předplatnému na celý rok získáte balíček odličovací kosmetiky Pure Camomille v hodnotě 1256 Kč!


Balíček odličovací kosmetiky Pure Camomille

Od 60. let je heřmánek neodmyslitelnou součástí produktů Yves Rocher a také jednou z prvních rostlin, kterou pěstují podle principů agroekologie. Každoročně sklízí a vysouší kvetoucí vrcholky heřmánku, následně vyrábí hydrosol a mastný macerát, které mají zklidňující a ochranné účinky na pokožku. Objevte plusy heřmánku i vy díky balíčku odličovací kosmetiky z řady Pure Camomille.

Yves Rocher Pure Camomille odličovací řada

V BALÍČKU NALEZNETE:

Zklidňující odličovací mléko a tonikum 2v1 (200ml)
Odličovací mléko šetrně odstraňuje make-up z obličeje a očí a tonizuje pleť v jednom kroku. Zbavuje pokožku nečistot, připravuje ji na nanesení péče v podobě vhodného krému nebo séra a předchází zánětům a zarudnutí. Zanechává pokožku hedvábně jemnou. Je vhodné i pro citlivou pleť.

Zklidňující odličovací olej (150ml)
Odličovací olej šetrně odstraňuje make-up z obličeje, očí a rtů. Jeho hedvábná olejová textura nezanechá pokožku mastnou a spolehlivě odstraní všechny stopy make-upu, včetně voděodolného.

Zklidňující odličovací krém (125ml)
Odličovací krém vhodný i pro citlivou pokožku se sklony k tvorbě pupínků a zarudnutí obsahuje organický divoký heřmánek s uklidňujícími a ochrannými vlastnostmi. Díky krémové textuře vyživuje pokožku a chrání ji před vysoušením. Pleť je dokonale vyčištěná, zklidněná a odpočatá.

Zklidňující micelární voda (200ml)
Zklidňující micelární voda šetrně odstraňuje make-up a čistí pokožku. Zbavuje ji nečistot a zároveň zabraňuje tvorbě zánětů a zarudnutí. Stačí nanést potřebné množství vody na vatový tamponek a lehkými krouživými pohyby odstranit z pleti všechny nečistoty. Opakujte, dokud není odličovací tamponek úplně čistý.


Nabídka platí do 17. 8. 2021 nebo do vyčerpání zásob. Dárek obdržíte samostatně nejpozději do 4 týdnů od objednávky.


Cena: 899 Kč (26 čísel)


Tato speciální nabídka již byla ukončena.

Vyberte si z aktuální nabídky

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666