JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + vouchery do grada.cz a Bookport

K ročnímu předplatnému Ženy a život získáte vouchery na nákup knih v e-shopu Grada.cz a do online knihovny Bookport.cz v celkové hodnotě 599 Kč.


PODZIMNÍ DNY V OBLEŽENÍ KNIH

vouchery grada a Bookport

Nakladatelský dům GRADA je známý nejen největší nabídkou tištěných odborných titulů. Vydává pestrou škálu zahraniční a české beletrie, populárně naučných knih, čtení pro děti i tituly z oblasti rozvoje osobnosti, harmonie duše a těla. Nabízí také nejširší nabídku e-knih.

K předplatnému získáte 300 Kč na nákup v e-shopu Grada.cz, kde můžete vybírat z 5,5 tisíce titulů kvalitní četby pro celou rodinu.

Druhou poukázku v hodnotě 299 Kč získáte 1 měsíc čtení v aplikaci Bookport.cz zdarma. V aplikaci BOOKPORT můžete číst téměř 9 tisíc knih všech žánrů od různých nakladatelů zcela bez omezení. Číst můžete doslova odkudkoli, a to na všech zařízeních – na počítači, mobilním telefonu, tabletu nebo vybraných čtečkách.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Vouchery obdržíte elektronicky na e-mailovou adresu zadanou při objednávce nejpozději do 2 týdnů po zaplacení.


Cena: 979 Kč (26 čísel)


Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666