Předplatné časopisu Žena a život dárek balíček produktů z řady Cellular od značky Nivea

JENPROCASOPISY.CZ

Vyberte časopis

Žena a život + balíček Nivea Cellular Expert Lift

K ročnímu předplatnému časopisu Žena a život získáte balíček kosmetiky Nivea v hodnotě 960 Kč.


KOMPLETNÍ PÉČE PROTI STÁRNUTÍ I NEŽÁDOUCÍM VLIVŮM

Každá žena chce mít krásnou a mladistvě vypadající pleť. Je ovšem zapotřebí o ni pečovat a dopřát jí všechny důležité živiny. Nivea si pro vás připravila balíček s denním krémem Cellular Expert Lift OF 30 (50 ml) a profesionálním sérem Cellular Phyto Retinol Effect (30 ml), který vám k tomu dopomůže. Pravidelné používání obou přípravků vám zajistí pevnou pleť bez vrásek.

Nivea Cellular Expert Lift denní krém a sérum

Sérum Cellular Phyto Retinol Effect
Po pětadvacátém roce se produkce kolagenu v pleti snižuje. Toto profesionální sérum obsahuje Phyto Retinol, který stimuluje produkci kolagenu, efektivně redukuje vrásky, zmenšuje póry a sjednocuje tón pleti. Jde o přírodní alternativu retinolu získanou z rostliny Bidens pilosa, která dopřeje pleti stejné benefi ty jako retinol, zároveň je k ní šetrná a nezpůsobuje její podráždění.

Denní krém Cellular Expert Lift OF 30
Hlavní složkou krému je bakuchiol, který zvyšuje produkci kolagenu, efektivně redukuje vrásky, zvyšuje pevnost i elasticitu pleti a také bojuje proti jejímu začervenání a stárnutí způsobenému UV paprsky. Krém obsahuje i dvojí kyselinu hyaluronovou: makrokyselina intenzivně hydratuje a vyhlazuje pleť, mikrokyselina zase proniká hlouběji do pleti a působí proti vráskám v místě jejich vzniku.


Nabídka platí do vyčerpání zásob. Dárek odesíláme samostatně vždy na adresu plátce.


Cena: 979 Kč (26 čísel)


Žena a život

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 666